У Черкаській області через снігопади та хуртовини обмежено рух транспорту – ДСНС

17:46, 06 січня 2017

Київ. 6 січня. УНІАН. У Черкаській області слідом за Одеською, Миколаївською, Херсонською, Дніпропетровською та Кіровоградською обмежено руху транспорту у зв’язку з погіршенням погодних умов: снігопади, хуртовини, сильні пориви вітру та різке зниження температури повітря.

Як повідомила прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій, у шести областях рух транспорту на автодорогах тимчасово обмежено з метою недопущення заторів у русі й оперативного розчищення доріг від снігу.

Зокрема, у Черкаській області введено тимчасове обмеження руху для всіх категорій транспортних засобів на всіх автомобільних дорогах загального користування державного та місцевого значення.

Як повідомляв УНІАН, у Кіровоградській області обмежено рух для вантажних, великовагових та великогабаритних транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування.

У Дніпропетровській області введено обмеження у вигляді закриття руху для всіх категорій транспорту на наступник ділянках: Н-11 Дніпропетровськ – Миколаїв; Н-23 Кіровоград – Кривий Ріг – Запоріжжя; Р-74 П'ятихатки – Кривий Ріг – Широке.

У Херсонській області тимчасово обмежено рух для вантажних, великовагових та великогабаритних транспортних засобів на а/д загального користування М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на Таганрог), ділянка між м. Миколаїв та м. Херсон.

У Миколаївській області тимчасово обмежено рух для всіх категорій транспортних засобів на всіх автодорогах загального користування державного та місцевого значення.

В Одеській області тимчасово закрито рух для всіх транспортних засобів на автодорогах загального користування державного та місцевого значення, які проходять через Миколаївську область, та обмежено рух для всіх категорій транспортних засобів на а/д М-15 Одеса – Рені.