У Києві нічним комунальним транспортом за тиждень перевезено понад 1,5 тис. пасажирів - «Київпастранс»

17:21, 06 січня 2017

Київ. 6 січня. УНІАН. У Києві нічним комунальним транспортом в період з 30 грудня 2016 року по 5 січня 2017 року перевезено понад 1,5 тис. пасажирів.

Про це повідомив гендиректор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко на своїй сторінці у Facebook.

«Отримали перші результати роботи нічних маршрутів. З моменту запуску на нових нічних маршрутах ми перевезли понад 1,5 тис. пасажирів», - написав Левченко.

Він також зазначив, що спеціально для нічних маршрутів були розроблені разові квитки нового зразка. Вони дійсні для проїзду лише вночі.

«У квитках відсутня голографічна стрічка, тому що вони є відривними, тож їх також не потрібно компостувати. Після оплати за проїзд обов’язково беріть квитки, так як на нічних маршрутах вже незабаром почне працювати контроль, так само як на денних маршрутах», - попередив Левченко.

Він нагадує, що ознайомитись із розкладом нових нічних маршрутів можна на офіційному сайті КП «Київпастранс».

Як повідомляв УНІАН, у Києві 30 грудня запустили чотири нічні маршрути комунального транспорту - тролейбусні маршрути: №91H «Залізничний вокзал «Центральний» – вул. Милославська», №92H «Залізничний вокзал «Південний» – просп. Свободи», №93H «Станція метро «Площа Льва Толстого» – вул. Чорнобильська» та автобусний №137 «Залізничний вокзал «Центральний» – станція метро «Харківська».

Тролейбуси та автобуси курсуватимуть на постійній основі з 23.00 до 6.00 ранку. Вартість проїзду поки що 3 грн. Але в «Київпастрансі» зазначали, що остаточна економічно обґрунтована ціна буде встановлена після повного моніторингу роботи нових маршрутів у нічний час.

Електронна петиція про запровадження в Києві нічних маршрутів громадського транспорту 20 листопада 2015 року набрала 10 тис. 854 підписи за мінімально необхідних 10 тис. Влада міста підтримала ідею.