НАБУ розпочало три нових розслідування за результатами аналізу е-декларацій держпосадовців

15:27, 06 січня 2017

Київ. 6 січня. УНІАН. Національне антикорупційне бюро України розпочало досудове розслідування ще трьох кримінальних проваджень за фактами декларування недостовірної інформації (ст.366–1 Кримінального кодексу України) народним депутатом та головами районних державних адміністрацій.

Як повідомляє прес-служба НАБУ, відомості про кримінальне правопорушення стосовно народного депутата внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань на підставі матеріалів інформаційно-аналітичного дослідження управління аналітики та обробки інформації НАБУ.

Інформація стосовно подання завідомо недостовірних відомостей у декларації головою однієї з районних державних адміністрацій, а також щодо умисного неподання е-декларації іншим головою райдержадміністрації внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за результатами розгляду заяв однієї з громадських організацій.

Нагадуємо, що 17 листопада Бюро зареєструвало перші три кримінальні провадження за фактами незаконного збагачення (ч. 2 та ч. 3 ст. 368–2 КК України) на підставі аналізу відомостей, наведених у е-деклараціях. Два провадження відкриті стосовно народних депутатів України й одне – представника судової гілки влади.

У грудні НАБУ розпочало розслідування ще сімох кримінальних проваджень. Досудове розслідування триває.