В КМДА заперечують можливість підвищення тарифів на електроенергію через витрати в рамках підготовки до «Євробачення»

14:54, 06 січня 2017

Київ. 6 січня. УНІАН. Ремонті роботи на електромережах, що здійснюватимуться в рамках підготовки до «Євробачення», не спричинять збільшення тарифів на електроенергію для киян.

Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, повідомили УНІАН у прес-службі КМДА.

Як запевняє міська влада, відповідні роботи на електромережах виконуватимуться в рамках щорічного ремонтного фонду ПАТ «Київенерго».

Пантелеєв уточнив, що йдеться про ремонт електроустановок та ліній електропередачі, що потрібні для підвищення потужності роботи електричних мереж Міжнародного виставкового центру (де проходитиме «Євробачення), а також встановлення трансформаторних підстанцій.

«Ці заходи дозволять забезпечити надійне електропостачання виставкового центру та уникнути перевантаження мереж, у тому числі на період проведення конкурсу. Однак ці роботи виконуватимуться в рамках ремонтного фонду підприємства. Тому наголошую на тому, що підвищення цін на електрику для мешканців столиці у зв’язку з проведенням «Євробачення» не буде», – заявив заступник голови КМДА.

Раніше ЗМІ повідомили з посиланням на протокол наради під головуванням віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона від 29 грудня 2016 р., що Кабінет міністрів рекомендував НКРЕКП, Київській держадміністрації та "Київенерго" включити до тарифу на електропостачання витрати на ремонт електроустановок та ліній електропередачі, необхідних для збільшення потужності приєднання до електричних мереж Міжнародного виставкового центру.