Влада Києва не виключає заборони в’їзду в столицю вантажівок через очікуваний снігопад

12:58, 06 січня 2017

Київ. 6 січня. УНІАН. Влада Києва не виключає введення заборони в’їзду в столицю великогабаритного транспорту 7-8 січня через очікуваний снігопад.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв сьогодні під час інспекції роботи одного з пунктів обігріву.

«Плануємо в суботу вранці обмежити в’їзд у Київ великогабаритного транспорту. Обмеження буде залежати від трафіку в місті. Ми моніторимо ситуацію з рухом у місті. Як тільки рух буде нормалізований і техніка «Київавтодору» справиться з очищенням снігу, буде відновлюватися в’їзд у місто. І потім, дивлячись знову ж таки на ситуацію, ми можемо ще обмежувати в неділю або ввечері в суботу. У нас гнучкий підхід до обмеження руху. Все буде залежати від того, наскільки місто буде завантажено транспортом. Але враховуючи, що це будуть святкові дні, коли не багато транспорту, то можливі варіанти…», - зазначив Пантелеєв.

Заступник голови КМДА запевняє, що місто готове адекватно відреагувати на будь-який виклик погодних умов.

«Вважаю, що будь-який виклик погодних умов для нас буде абсолютно адекватним і ми адекватно відреагуємо - вчасно приберемо сніг і справимося з негодою», - заявив Пантелеєв.

«У нас готові до роботи близько 600 одиниць техніки: 380 автівок комунальної корпорації «Київавтодор», а також механізація ЖЕКів. Відпрацьовані маршрути прибирання, аби забезпечити оперативне прибирання вулиць. Однак ми також розраховуємо на підтримку киян у цій роботі. За можливості просимо пересісти на громадський транспорт, аби не створювати заторів великою кількістю авто, а також не паркувати машини в місцях, де вони заважатимуть прибиранню», – наголосив він.