«Укроборонпром» у 2016 році відремонтував більш як 20 військових вертольотів

12:54, 06 січня 2017

Київ. 6 січня. УНІАН. Державне підприємство «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», що входить до складу держконцерну «Укроборонпром», у 2016 році відремонтувало і модернізувало для української армії понад два десятки військових вертольотів.

Про це повідомила прес-служба концерну.

«Серед потужних повітряних машин – модернізація Мі-24ПУ1, оснащеного передовою електронікою, новими двигунами, потужним озброєнням, а також високим ступенем захисту, що включає сучасний комплекс захисту «Адрос». Цей комплекс збиває з курсу ракети з тепловим наведенням, завдяки чому повітряна машина захищена від переносних зенітно-ракетних комплексів типу «Голка» і Stinger, а також ракет «повітря-повітря» типу Р-60 і Р-73», - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, держпідприємство «Антонов», єдиний в Україні виробник авіатехніки, що входить до складу «Укроборонпрому», 20 грудня представив перший дослідний зразок нового транспортного літака Ан-132. Виробництво першого зразка Ан-132 стартувало у вересні 2015 року. При цьому «Антонов» підписав низку угод з Саудівської Аравією про поставку цих літаків з 2017 року, а також про спільне проектування і виробництво авіаційного заводу на її території, де заплановано серійне виробництво Ан-132. За даними «Антонова», Саудівська Аравія готова закупити 80 літаків.