"Київавтодор" готовий забезпечити прибирання вулиць столиці від снігу, залучивши понад 560 одиниць спецтехніки

12:32, 06 січня 2017

Київ. 6 січня. УНІАН. Комунальна корпорація "Київавтодор" готова забезпечити прибирання вулиць столиці від снігу, залучивши понад 560 одиниць спецтехніки.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав сьогодні на брифінгу генеральний директор комунальної корпорації "Київавтодор" Олександр Густєлєв.

"Київавтодор" готується до складних погодних умов. На сьогодні 380 одиниць техніки підприємства готові до роботи. І також у нас укладено додаткові угоди зі сторонніми підприємствами на залучення у випадку ускладнення погодних умов і у випадку необхідності ще 182 одиниць техніки", – повідомив він.

За інформацією Густєлєва, підприємство також забезпечене пальним для машин. "На складах "Київавтодору" на сьогодні 150 тис. літрів дизельного пального, 54 тис. літрів бензину, 43 тис. літрів газу", – доповів він.

Крім того, заготовлено понад 20 тис. тонн солі і 24 тис. тонн піску для роботи в складних погодних умовах.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, усього місто задіє 600 одиниць комунальної техніки для прибирання снігу. "Крім автодорівської є ще техніка комунальних підприємств, які обслуговують прибудинкові території, а також "Київзеленбуду" – це для прибирання парків, скверів", – підкреслив він.