У Києві вже розгорнуто 30 пунктів обігріву, за необхідності їхню кількість збільшать до 50 – КМДА

12:28, 06 січня 2017

Київ. 6 січня. УНІАН. У столиці на сьогодні розгорнули роботу 30 пунктів обігріву, з яких 11 працюють у цілодобовому режимі. До цієї роботи столичні рятувальники залучили фахівців Товариства Червоного хреста.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв сьогодні під час інспекції роботи одного з пунктів обігріву на вулиці Йорданській, 7-А.

За його словами, за необхідності кількість пунктів обігріву буде збільшено до 50.

«Учора ми провели засідання постійної комісії із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у місті Києві, де опрацьовані три ключові питання. По-перше, теплопостачальним підприємствам міста було надане доручення відкоригувати параметри теплоносія для забезпечення комфортної температури в оселях киян. Адже для обігріву будинку в умовах різкого зниження температури зовнішнього повітря необхідна більша кількість теплової енергії. Друге – розгортання пунктів обігріву в столиці. Третє – організація прибирання снігу, оскільки з 7-го січня синоптики прогнозують інтенсивний снігопад», - поінформував він.

За словами заступника голови КМДА, пункти обігріву діють у всіх районах столиці.

«В основному це приміщення ЖЕКів, територіальних центрів соціального обслуговування, закладів охорони здоров’я тощо. Ми відійшли від практики розгортання наметів, оскільки це небезпечно (через можливість виникнення пожеж) і не зовсім зручно. Люди можуть зігрітися, випити чаю чи кави. У кожному пункті є аптечка. Якщо буде необхідно, ми збільшимо кількість таких приміщень для обігріву на 20 одиниць», – сказав Пантелеєв.

Як повідомляв УНІАН, 4 січня Головне управління ДСНС в Києві заявило, що у столиці передбачено розгортання 51 стаціонарного пункту обігріву в 9 районах.

Так, передбачено організацію по 4 пункти обігріву у Печерському, Голосіївському та Дарницькому районах; по 7 - у Деснянському та Подільському; 11 - у Дніпровському; 3 - в Оболонському; 8 - у Святошинському та 2 - у Шевченківському районі. Також працюватимуть 6 мобільних пунктів гарячого харчування.

За даними синоптиків, 6-7 січня в столиці очікуються снігопади і хуртовини. У Києві приріст снігового покриву очікується в межах 10-15 см, зниження мінімальної температури до 15-18º.