У військовому шпиталі Харкова протягом минулого року надали допомогу 3000 бійцям АТО – Міноборони

12:16, 06 січня 2017

Харків. 6 січня. УНІАН. У харківському Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону протягом минулого року надали допомогу 3000 бійцям - учасникам антитерористичної операції.

Про це повідомили УНІАН у харківському Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України з посиланням на начальника шпиталю Юрія Подоляна.

За його словами, всього за час проведення АТО у Харкові військові лікарі допомогли 18 тисячам воїнів АТО.

Подолян відзначив, що протягом трьох років найбільше навантаження в плані прийому поранених було в 2014 році, коли лікарі проводили до 70 операцій на день різної складності.

"З усіх трьох тисяч воїнів, які торік поступили до нас із району бойових дій на сході України лише 380 були з пораненнями, решта мали травми чи різні захворювання. Останнім часом до нас потрапляють хлопці, які були поранені один-два роки тому, але їхній процес реабілітації ускладнився", - зауважив Подолян.

Він додав, що для того, що реабілітація пацієнтів військово-медичної установи проходила якомога швидше, із військовослужбовцями Збройних сил України в госпітальних палатах працюють психологи та волонтери організації "Сестра милосердя АТО".

На даний час у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону на лікуванні перебувають понад 170 учасників антитерористичної операції.