Поліція Туреччини затримала 18 осіб в рамках розслідування теракту в Ізмірі - ЗМІ

12:02, 06 січня 2017

Київ. 6 січня. УНІАН. Поліція Туреччини затримала 18 осіб в рамках розслідування теракту в Ізмірі.

Про це повідомляє Reuters.

Міністр юстиції Туреччини Бекір Боздаг заявив, що поліція затримала 18 людей у зв'язку з вибухом та озброєним нападом в Ізмірі, в результаті якого загинуло двоє людей. В Анкарі не мають сумнівів, що бойовики "Робітничої партії Курдистану" відповідальні за вчинений теракт.

Зазначається, що вибух замінованого автомобіля і стрілянина біля приміщення суду у третьому найбільшому турецькому місті, розташованому на узбережжі Егейського моря, свідчать про погіршення ситуації з безпекою в країні після того, як озброєний чоловік вбив 39 людей у нічному клубі в Стамбулі у новорічну ніч.

Джерело: http://www.reuters.com/article/us-turkey-blast-izmir-minister-idUSKBN14Q0YA?feedType=RSS&feedName=worldNews&utm_source=Twitter&utm_medium=Social&utm_campaign=Feed%3A+Reuters%2FworldNews+%28Reuters+World+News%29

Як повідомляв УНІАН, в турецькому Ізмірі щонайменше двоє осіб загинуло внаслідок вибуху поряд з будівлею суду. Один загиблий був офіцером поліції, інший - працівником суду в районі Ізміра Байракли. Також повідомлялося, що у збройній сутичці з поліцією зіштовхнулися троє бойовиків, двох з яких було пізніше вбито.

У Стамбулі в новорічну ніч внаслідок стрілянини в нічному клубі загинули 39 осіб, із них 16 - іноземні громадяни. Поранено 69 осіб, українських громадян серед них немає.

Нічний клуб Reіna - один із найбільших у Стамбулі - розташований в історичному районі міста Ортакей. На момент атаки в ньому перебували понад 500 осіб.