Через неналежне перевезення військових під час новорічних урочистостей у Маріуполі дисциплінарні стягнення отримають 7 осіб - Міноборони

10:30, 06 січня 2017

Київ. 6 січня. УНІАН. Через неналежне перевезення та розташування військових під час новорічних урочистостей у Маріуполі 7 посадових осіб отримають дисциплінарні стягнення.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства оборони України.

Зокрема, за дорученням міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака Військовою службою правопорядку в Збройних силах України проведено службове розслідування за фактом неналежної організації перевезення та розташування на Маріупольському летовищі військовослужбовців ЗСУ – учасників урочистостей у Маріуполі 31 грудня 2016 року.

«За результатами службового розслідування сім посадових осіб, чиї дії призвели до виникнення цієї ситуації, отримають дисциплінарні стягнення», – сказано в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, раніше Полторак доручив Військовій службі правопорядку з’ясувати причини неналежного перевезення та розташування військових під час урочистостей у Маріуполі 31 грудня.

31 грудня 2016 року президент України Петро Порошенко разом з американськими сенаторами Джоном Маккейном, Ліндсі Гремом та Емі Клобучар відвідали командний пункт сил АТО в районі Широкиного та виступили з промовами перед військовими в Маріуполі.