В Одесі у зв'язку з погіршенням погодних умов з 6 січня тимчасово заборонено в'їзд вантажівок у місто

18:50, 05 січня 2017

Одеса. 5 січня. УНІАН. В Одесі у зв'язку з погіршенням погодних умов з 6 січня тимчасово заборонено в'їзд вантажного транспорту в місто.

Як повідомили УНІАН у прес-службі мерії, відповідне розпорядження підписано міським головою Одеси Геннадієм Трухановим сьогодні, 5 січня.

Згідно з розпорядженням, з 8:00 6 січня у зв'язку з погіршенням погодних умов тимчасово заборонено в'їзд до Одеси вантажного, великовагового і великогабаритного транспорту.

Відзначається, що даний захід необхідний з метою забезпечення життєдіяльності міста, безпеки руху пішоходів і транспорту на магістральних вулицях, міжквартальних проїздах і тротуарах, щоб уникнути аварійних ситуацій і заторів громадського транспорту.

«Заборона вводиться через погіршення погоди - сильні опади у вигляді снігу, хуртовина, ожеледь, сильний штормовий вітер», - відзначили в прес-службі.

Синоптики прогнозують в Одесі сильний снігопад, хуртовину, зниження температури до 12-17 градусів морозу. Усі служби приведені у готовність №1. Забезпечено цілодобове чергування на комунальних, енерго- і водопостачальних підприємствах.

Як відзначили в мерії, у першу чергу будуть розчищатися підходи і під'їзди до міських життєзабезпечуючих підприємств і організацій, а з урахуванням свята - і до храмів, а також магістральні дороги.

Усього до роботи готові 120 одиниць спецтехніки: 82 - комунальної власності та 38 - залученої.

Також з 6 січня на період сильних морозів в Одесі працюватимуть пункти обігріву у Приморському районі - парк Преображенський (вул. Мечникова), у Суворовському районі - перетин вулиць Жоліо-Кюрі і генерала Бочарова.