Нацрада з телерадіомовлення видала телеканалу «1+1» ліцензію на ефірне мовлення

17:40, 05 січня 2017

Київ. 5 січня. УНІАН. Національна рада з питань телебачення і радіомовлення видала телеканалу «1+1» бланк ліцензії на ефірне аналогове мовлення з продовженим терміном дії, сказав на прес-конференції очільник відомства Юрій Артеменко.

"Бланк ліцензії телеканалу "1+1" підписано. Ми чекаємо документального підтвердження, що бенефіціарні власники не змінилися", - сказав Артеменко.

Як повідомляв УНІАН, 29 грудня 2016 року журналісти телеканалу «1+1» закликали президента України Петра Порошенка не допустити позбавлення каналу ліцензії Національної ради з питань телебачення і радіомовлення на ефірне мовлення.

Телеканал посилався на інформацію з різних джерел про спробу скасувати рішення про переоформлення та продовження ліцензії регулятора, прийняте 15 грудня поточного року.

На телеканалі повідомили, що Адміністрація президента намагається вплинути на прийняття рішення Нацрадою і передачу контролю над каналом в інші руки.

В той самий день, 29 грудня 2016 року, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення заявила про намір видати телеканалу «1+1» бланк ліцензії на ефірне аналогове мовлення не пізніше 6 січня 2017 року.

Нацрада також звернулася до каналу з проханням підтвердити інформацію про те, що екс-акціонер «ПриватБанку» бізнесмен Ігор Коломойський залишився кінцевим бенефіціарним власником телеканалу.

Довідка УНІАН. «1+1» - загальнонаціональний український приватний телеканал, заснований 3 вересня 1995 року. Покриття мовлення - 95% території України. Кінцевим бенефіціарним власником є ​​екс-акціонер «ПриватБанку» бізнесмен Ігор Коломойський. У серпні 2008 року генеральним директором групи компаній «1+1» став Олександр Ткаченко, який керує каналом і медіахолдингом «1+1 Медіа».

«1+1 Медіа» - один з найбільших медіахолдингів в Україні. Група об'єднує 5 телеканалів - «1+1», «2+2», ТЕТ, «1+1 International» і низку інших медіаактивів.