Саміт лідерів «Великої двадцятки» відбудеться 7–8 липня в німецькому Гамбурзі

17:31, 05 січня 2017

Київ. 5 січня. УНІАН. 7–8 липня 2017 року в німецькому Гамбурзі відбудеться саміт лідерів країн «Великої двадцятки» (Австралія, Аргентина, Бразилія, Велика Британія, Індія, Індонезія, Італія, Канада, Китай, Республіка Корея, Мексика, Німеччина, ПАР, Росія, Саудівська Аравія, США, Туреччина, Франція, Японія, а також Європейський Союз).

Про це в соціальній мережі Facebook повідомляє посольство Федеративної республіки Німеччина в Україні.

«Саміт глав держав і урядів, а також представників міжнародних організацій відбудеться 7 і 8 липня 2017 року в Гамбурзі. А перед тим пройдуть також кілька конференцій профільних міністрів G20», – йдеться в повідомленні посольства Німеччини, яка головує у 2017 році у G20.

Також сказано, що міністри закордонних справ G20 зберуться 16 і 17 лютого 2017 року в Бонні.

«Саміт і конференції міністрів нададуть можливість обговорити актуальні міжнародні виклики й розглянути нові теми в міжнародному контексті», – наголосили в посольстві ФРН.

Як повідомляв УНІАН, у 2016 році саміт «Великої двадцятки» відбувся в китайському Гуанчжоу 4–5 вересня. Перед початком саміту президент США Барак Обама заявив, що Сполучені Штати та Велика Британія продовжать чинити опір російській агресії в Україні.