На Волині прикордонники затримали вантажівку з 1240 ящиками контрабандних цигарок

16:26, 05 січня 2017

Луцьк. 5 січня. УНІАН. У Волинській області прикордонники затримали вантажівку з 1240 ящиками контрабандних цигарок.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Луцького прикордонного загону, в пункті пропуску «Доманове», що на кордоні з Білоруссю, 5 січня було зупинено вантажний автомобіль Renault з білоруськими номерами з 1240 ящиками цигарок. Під час оформлення транспортного засобу під керуванням громадянина Республіки Білорусь у прикордонників виникли підозри щодо легітимності відправника та отримувача великої партії цигарок.

Як зазначається в повідомленні, в результаті проведення поглибленого огляду вантажу було встановлено, що цигарки не мають марок акцизного збору та містять ознаки незаконного виготовлення та підробки пакування. Також в ході вивчення товарно-супровідних документів виникли сумніви щодо їх автентичності, дані про підприємство-відправника мали ознаки фіктивності.

У зв'язку з чим, на адресу ГУ ДФС України у Волинській області прикордонники направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Відомості внесено в ЄРДР, розпочато досудове розслідування. Транспортний засіб з тютюновими виробами, вартістю понад 180 тис. дол. США, затриманий та вилучений.