На Троєщині реконструюють транспортну розв’язку з влаштуванням двостороннього руху вулицею Бальзака – КМДА

14:59, 05 січня 2017

Київ. 5 січня. УНІАН. У Деснянському районі реконструюють однорівневу транспортну розв’язку (вул. Каштанова – вул. Оноре де Бальзака) з влаштуванням двостороннього дорожнього руху вулицею Оноре де Бальзака.

Про це повідомили у прес-службі Київської міської держадміністрації з посиланням на відповідне розпорядження КМДА.

Як зазначають в мерії, перший етап реконструкції із організацією двостороннього руху на вулиці Оноре де Бальзака (від вулиці Каштанової до просп. Генерала Ватутіна) надав можливість здійснити розгалуження транспортних потоків, що дозволило мешканцям мікрорайону № 2 житлового масиву Вигурівщина-Троєщина скоротити маршрут руху при виїзді з житлового масиву в сторону станції метрополітену «Петрівка» та зменшити перепробіг транспортних засобів в цілому.

«Із огляду на позитивні відгуки автомобілістів, а також численні звернення громадян щодо прискорення впровадження двостороннього руху та наскрізного руху на всій протяжності вул. Оноре де Бальзака, наразі актуальним питанням постає реалізація наступного етапу реконструкції транспортної інфраструктури, а саме: реконструкція транспортної розв’язки в одному рівні вул. Каштанова – вул. Оноре де Бальзака з влаштуванням двостороннього дорожнього рух на вул. Оноре де Бальзака», - йдеться в повідомленні.

Фінансування проектних і будівельних робіт буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету.

У КМДА зазначають, що реалізація проекту дозволить збільшити пропускну спроможність дороги орієнтовно на 50%. Замовником виконання робіт визначено Деснянську райдержадміністрацію.