Подолання бідності населення України є найбільшим викликом для уряду - Гройсман

14:09, 05 січня 2017

Київ. 5 січня. УНІАН. Подолання бідності населення України є найбільшим викликом для Кабінету міністрів, вважає прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

«Яким є наш найбільший виклик сьогодні? Боротьба з бідністю. Ми маємо побороти бідність в нашій великій 45-мільйонній країні. З одного боку, необхідні реформаторські рішення, з іншого, необхідно розуміти відчуття людей, їхні найбільші проблеми, аби робити саме ті кроки, щоб подолати цей виклик. Мінімальна заробітна плата, підвищення доходів наших освітян і лікарів - це вже перші кроки», - цитує прес-служба уряду слова прем'єра.

Глава уряду зазначив, що підвищення оплати праці державних службовців, пенсіонерів та інших малозахищених верств населення може стати основою для покращення соціально-економічного стану країни.

Як повідомляв УНІАН, за межею бідності, яка відповідно до стандартів Організації Об'єднаних Націй встановлена на рівні 5 доларів на день, у нашій країні проживає близько 80% населення.

Кабінет міністрів України минулого року затвердив стратегію боротьби з бідністю до 2020 року, що стосується проблем безробіття та розширення спектру соціальних програм для населення. За словами віце-прем'єра Павла Розенка, ключовою метою програми є скорочення показника безробіття в Україні до 9% у річному виразі з нинішніх 10-11%, розрахованих за методологією Міжнародної організації праці.