Прикордонники затримали 4 нелегалів, які намагалися потрапити до Польщі

12:28, 05 січня 2017

Київ. 5 січня. УНІАН. Родину нелегальних мігрантів із Сирії та громадянина Туреччини затримали прикордонники відділу «Шегині» Мостиського загону біля українсько-польського кордону.

Про це повідомляється на сайті Державної прикордонної служби України.

«Усі затримані вочевидь розраховували в заметіль, не залишаючи слідів на снігу, обійти пункт пропуску та дістатись сусідньої Польщі. Також продовжуються оперативні заходи щодо встановлення осіб, можливо причетних до організації їх спільного переправлення через кордон. Наразі громадян затримано в адміністративному порядку з метою встановлення особи та подальшого притягнення до відповідальності за спробу порушення державного кордону України», – йдеться в повідомленні.

Крім того, зазначається, що ще одного подорожувальника прикордонники відділу «Рава-Руська» Львівського загону затримали на відстані одного кілометра до кордону. Як згодом з’ясувалося, при собі порушник мав закордонний паспорт громадянина Алжиру.

Також стало відомо, що певний час він проживав в Україні як студент столичного навчального закладу й мав дозвіл на тимчасове проживання в Україні. Хлопець зізнався, що шукав кращої долі в одній із країн Євросоюзу. На порушника також було складено протокол за статтею 204–1 Кодекса про адміністративні правопорушення.

Рішення про притягнення до відповідальності порушників державного кордону в подальшому прийматиме суд.