Послугою «Шлюб за добу» вже скористалися майже 3600 пар - Петренко

12:13, 05 січня 2017

Київ. 5 січня. УНІАН. Послугою «Шлюб за добу» з часу запуску пілотного проекту влітку 2016 року вже скористалися майже 3600 пар.

Про це у соціальній мережі Facebook повідомив міністр юстиції України Павло Петренко.

На його переконання, проект «Шлюб за добу» стає ще ближчим до кожної пари, яка вирішила побратися і не бажає чекати. "Пілотний проект Мін'юсту розширено ще на 8 міст. Тепер одружитися за новою швидкою й зручною процедурою можна у Вінниці, Дніпрі, Луцьку, Миколаєві, Кам’янці-Подільському, Рівному, Житомирі та Харкові", - нагадав міністр.

Петренко наголосив, що загальна кількість міст, де діє пілотний проект, зросла до 14. "А з моменту запуску цією послугою вже скористалося майже 3600 пар", - додав він.

"Ми й надалі працюватимемо над розширенням проекту, аби кожен українець міг скористатися нашими сервісами без черг, без бюрократії і з максимальним комфортом", - запевнив глава Мін‘юсту.

Як повідомляв УНІАН, Кабінет міністрів 13 липня 2016 року розпорядженням № 502 підтримав пропозицію Міністерства юстиції про запуск пілотного проекту в деяких населених пунктах, де можна буде упродовж доби зареєструвати шлюб.

За звичайною процедурою між поданням заяви і реєстрацією шлюбу має пройти не менш ніж місяць.