У Миколаївській області розпочав роботу Єдиний веб-портал адміністративних послуг

11:34, 05 січня 2017

Миколаїв. 5 січня. УНІАН. У Миколаївській області 3 січня розпочав роботу Єдиний веб-портал адміністративних послуг області.

Як повідомляє Миколаївська ОДА на своєму офіційному сайті, на сайті доступний перелік різних адміністративних послуг від отримання довідок до реєстрації бізнесу та оформлення опіки.

Портал складається з двох сайтів: внутрішнього і зовнішнього. На внутрішньому сайті відбувається взаємодія адміністраторів Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, які надають послуги. Зовнішній сайт призначений для юридичних і фізичних осіб, що звертаються за отриманням адміністративних послуг.

Після реєстрації на сайті користувач отримує доступ до персонального "Електронного кабінету", з якого він може звернутися за консультацією до фахівців ЦНАП та органів, що надають адміністративні послуги; записатися на прийом у ЦНАП за допомогою електронної черги; відстежувати в режимі онлайн стан проходження документів за своїми справами; замовити повідомлення про зміни у стані справи на електронну адресу або мобільний телефон; зберігати електронні копії особистих документів, виданих адміністративних актів і документів дозвільного характеру/відмов; самостійно формувати документи, необхідні для отримання адміністративних послуг.

У Миколаївській області 19 районів і всі вони представлені на порталі відповідними ЦНАП. Адреса веб-порталу адміністративних послуг Миколаївської області: http://e-admin.mk.gov.ua.