У команді Марін Ле Пен відреагували на можливу заборону в'їзду в Україну

09:09, 05 січня 2017

Київ. 5 січня. УНІАН. У команді кандидата в президенти Франції від ультраправої партії «Національний фронт» Марін Ле Пен відреагували на можливу заборону в'їзду політику в Україну за висловлювання щодо Криму.

Як повідомляє Reuters, у офісі Ле Пен, зокрема, заявили, що вона не мала наміру відвідувати Україну. «Марін Ле Пен у будь-якому випадку не мала наміру їхати туди (в Україну). Це питання вирішуватиметься по дипломатичних каналах, коли вона стане президентом (Французької) Республіки», - повідомив представник Ле Пен електронною поштою у відповідь на запит агентства.

http://www.reuters.com/article/us-ukraine-crisis-lepen-idUSKBN14O1G2?il=0

Як повідомляв УНІАН, Ле Пен заявила, що не вважає анексію Криму Росією незаконною. «Я абсолютно не вважаю, що анексія була незаконною: був референдум, жителі Криму побажали приєднатися до Росії», - сказала вона. МЗС України висловив обурення у зв'язку з висловлюванням Ле Пен.

Після цього у Службі безпеки України не виключили встановлення Ле Пен заборони на в'їзд в Україну через її заяви щодо Криму. Пізніше в СБУ заявили, що направили до МЗС листа для узгодження заборони на в'їзд в Україну французького політика.