НАЗК передало до НАБУ документи стосовно факту неподання е-декларації суддею Апеляційного суду Дніпропетровської області

19:29, 04 січня 2017

Київ. 4 січня. УНІАН. Національне агентство з питань запобігання корупції направило до НАБУ матеріали стосовно можливого вчинення суддею Апеляційного суду Дніпропетровської області кримінального правопорушення у зв’язку з відсутністю її декларації за 2015 рік у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Як повідомляється на сайті НАЗК, зазначені матеріали направлені для прийняття рішення відповідно до статті 214 Кримінального процесуального кодексу України та внесення даних до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

В агентстві додали, що, відповідно до законодавства, НАЗК листом від 23 листопада 2016 р. № 53-05/5863 повідомляло суддю Апеляційного суду Дніпропетровської області про необхідність подати декларацію до Єдиного державного реєстру декларацій. Але станом на 1 січня 2017 року зазначеної декларації у реєстрі немає.

Необхідні матеріали були підготовані Департаментом фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК.

Як повідомляв УНІАН, 30 жовтня завершився перший етап подання електронних декларацій за 2015 рік для суб'єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище.

31 жовтня заступник голови НАЗК Руслан Радецький нагадав, що чиновники, які несвоєчасно подадуть електронні декларації про доходи, можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності. За його словами, якщо суб'єкт декларування подав несвоєчасно декларацію без поважних причин, то це тягне за собою накладення штрафу від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян - 850-1,7 тис. грн.