«Укрпошта» має намір оснастити автопарк системою GPS-моніторингу

15:31, 04 січня 2017

Київ. 4 січня. УНІАН. Українське державне підприємство поштового зв'язку «Укрпошта» має намір 17 січня провести зустріч з вітчизняними і міжнародними постачальниками систем супутникового контролю - GPS-моніторингу для оснащення автопарку. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомила прес-служба підприємства.

«Наша компанія оперує одним з найбільших транспортних парків країни - 3,6 тис. одиниць техніки. На цьому парку «Укрпошта» планує розгорнути повноцінну систему телеметрії та моніторингу автотранспорту (на базі існуючих GPS-пристроїв)», - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, «Укрпошта», впроваджуючи цю систему, планує запровадити повноцінний контроль виконання маршрутів, досягти економії витрат і забезпечити максимальну надійність перевезень і поліпшення сервісу для клієнтів.

За даними прес-служби, підприємство має намір обговорити з потенційними постачальниками технічні вимоги системи, оптимальну комерційну модель і фактори, які можуть вплинути на ціну закупівлі, а також умови та вимоги проведення тендеру через систему публічних електронних закупівель ProZorro.

Як повідомляв УНІАН, «Укрпошта» внесла зміни до Колективного договору, згідно з яким з 1 січня 2017 року доходи працівників виробничих спеціальностей підприємства зростуть у середньому на 20% і становитимуть не менш ніж мінімальна заробітна плата, 3200 грн.

Довідка УНІАН. «Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України і є національним оператором поштового зв'язку в країні. Підприємство надає понад 50 видів послуг через 12 тис. відділень по всій Україні. Штат компанії налічує близько 76 тис. співробітників.

«Укрпошта» щороку здійснює обробку і доставку споживачам понад 240 млн поштових відправлень, 16 млн посилок і відправлень з оголошеною цінністю, 15 млн переказів, а також доставляє більш як 83 млн пенсій.

У 2015 році УДППЗ «Укрпошта» отримало 53 млн грн прибутку – найкращий результат за останні 15 років. У 2014 році компанія отримала 4 млн грн збитків.