Кабмін затвердив новий порядок призначення стипендій залежно від успішності студентів

14:40, 04 січня 2017

Київ. 4 січня. УНІАН. Кабінет міністрів України затвердив новий порядок призначення академічних стипендій, згідно з яким їх надання і розмір залежатимуть від успішності студентів.

Про це повідомила прес-служба уряду.

Згідно з повідомленням, академічні стипендії з 1 січня 2017 року призначатимуться згідно з рейтингом успішності, який складається на підставі навчальних досягнень студента впродовж останнього навчального семестру по кожному факультету, курсу, спеціальності. При цьому складова успішності в рейтингу становить не менш як 90% рейтингового балу, а процедура нарахування рейтингових балів визначається навчальним закладом.

До складу комісії, яка вирішує питання призначення стипендій студентам вищих навчальних закладів, будуть входити не менш як 50% представників студентського самоврядування та первинних профспілкових організацій студентів і аспірантів. При цьому стипендії студентів, які займуть найвищі рейтингові позиції, збільшаться на 45%.

Як повідомляв УНІАН, бюджет на 2017 рік передбачає збільшення витрат на виплату стипендій на 576 млн грн - до 5,82 млрд грн.

При цьому стипендії в бюджеті-2017 розділені на соціальні з фінансуванням 2,98 млрд грн і академічні з фінансуванням на рівні 2,84 млрд грн.