У Києві за минулий тиждень знизилась захворюваність на грип та ГРВІ - міський лабораторний центр

14:16, 04 січня 2017

Київ. 4 січня. УНІАН. У Києві за минулий тиждень знизився рівень захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, але епідемічний поріг залишається перевищеним.

Про це повідомив в.о. директора Київського міського лабораторного центру Міністерства охорони здоров‘я Сергій Чумак в ефірі телеканалу "112 Україна".

«По Києву за минулий тиждень у нас зменшилася кількість звернень із захворюваннями на грип та гострі респіраторні інфекції. Але епідпоріг перевищено майже на 21%. На свята, якщо взяти дані за понеділок, то цифра значно зменшилася - 1,5 тис. Але вона не показова, тому що багато людей виїхали з міста", - сказав він.

За словами Чумака, по Україні перевищення епідеміологічного порогу зафіксовано, як і раніше, в 21 області. "На сьогоднішній день в 21 області зафіксовано перевищення епідпорогу. Майже в два рази перевищено епідпоріг в Київській області, Житомирській, Херсонській, Запорізькій, Закарпатській і Чернівецькій областях», - сказав він.

http://112.ua/kiev/uroven-zabolevaemosti-grippom-v-kieve-po-sravneniyu-s-predydushhimi-nedelyami-vyros-na-11-minzdrav-363362.html

Як повідомляв УНІАН, 28 грудня у МОЗ заявляли, що епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ перевищено у 21 області України та Києві.

30 грудня 2016 р. прес-служба Київської міської державної адміністрації інформувала, що у столиці зберігається тенденція зниження захворюваності на грип та ГРВІ. Повідомлялось, що за 4 дні, з 26 до 29 грудня, за медичною допомогою звернулось 27 475 осіб, а за аналогічний період тижня перед цим - звернулося 36 031 особа.