Фіскальна служба опублікувала список великих платників податків на 2017 рік

12:12, 04 січня 2017

Київ. 4 січня. УНІАН. Державна фіскальна служба на своєму сайті опублікувала список великих платників податків на 2017 рік, до якого увійшли 2 512 компаній.

Нагадаємо, що згідно з прийнятими змінами до Податкового кодексу, з 2017 року великими платниками податків вважаються компанії, оборот яких від усіх видів діяльності за останні 4 поспіль квартали перевищує 1 млрд грн, тоді як у 2016 році ця сума становила 500 млн грн.

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада 21 грудня прийняла закон з поправками Податкового комітету, що передбачає низку змін до Податкового кодексу, що мінімізують ризик корупції в органах Державної фіскальної служби і поліпшують інвестиційний клімат у країні.

Представляючи проект у парламенті, голова профільного комітету Ніна Южаніна зазначила, що наразі передачу баз даних з ПДВ Мінфіну здійснити неможливо, оскільки потрібен технічний аудит баз даних та інформаційних систем до 1 липня.

Законом буде запроваджено повноцінний електронний кабінет платника податків, що мінімізує його контакти з ДФС, запроваджено єдиний реєстр податкових консультацій на сайті ДФС, запроваджено податкові канікули для малого бізнесу, створено один публічний реєстр відшкодування ПДВ замість існуючих двох.