Порошенко переконаний у подальшому розвитку партнерства між Україною і Польщею в дусі довіри і поваги

10:29, 04 січня 2017

Київ. 4 січня. УНІАН. Президент Петро Порошенко переконаний, що українсько-польське стратегічне партнерство не має альтернативи і надалі розвиватиметься у дусі довіри, поваги і взаємної підтримки.

Як повідомили УНІАН у прес-службі глави держави, про це йдеться у вітанні Порошенка президентові Польщі Анджею Дуді з нагоди 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та Республікою Польща.

Президент України зазначив, що за чверть століття обидві країни і народи збудували міцний фундамент партнерських відносин, неодноразово довели спільне прагнення разом працювати задля успішного європейського майбутнього в об’єднаній Європі.

Глава держави наголосив, що високо цінує підтримку Польської держави, яка першою з країн світу визнала незалежність і суверенітет України, і особливо вдячний за послідовні і цілеспрямовані зусилля Польщі у зміцненні міжнародної єдності та солідарності з Україною у ці складні часи, пов’язані із необхідністю протистояти російській агресії.

«Сьогоднішній високий рівень українсько-польських відносин завдячує мудрості і зрілості наших народів, які, пройшовши крізь випробування трагічною історією, навчилися по-справжньому цінувати взаємну дружбу і братерство. Вірю, що українсько-польське стратегічне партнерство не має альтернативи і надалі розвиватиметься у дусі довіри, поваги і взаємної підтримки», - зазначається у вітанні Порошенка.

Глава Української держави побажав президенту Польщі міцного здоров’я, невичерпної енергії та подальших звершень на благо Вітчизни, а дружньому польському народові - миру, злагоди та процвітання.