Китай зацікавлений у подальшому зміцненні дружнього співробітництва з Україною – голова КНР

09:48, 04 січня 2017

Київ. 4 січня. УНІАН. Китай зацікавлений у подальшому зміцненні фундаменту дружнього співробітництва з Україною.

Про це йдеться у вітанні голови Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпіна з нагоди 25-річчя установлення дипломатичних відносин між КНР та Україною.

Лідер Китаю привітав президента України Петра Порошенка та український народ з річницею. «За 25 років після встановлення дипломатичних відносин, китайсько-українські відносини зберігають здоровий і стабільний розвиток. Співпраця двох країн у торговельно-економічній, інвестиційній, сільськогосподарській, науково-технічній, культурній та інших сферах, досягли суттєвих результатів, зміст китайсько-українських відносин стратегічного партнерства безперервно насичується, що приносить реальну користь двом країнам і їхнім народам», - йдеться у вітанні.

Голова КНР наголосив, що китайська сторона приділяє велику увагу розвитку китайсько-українських відносин, готова користуватися найкращим випадком 25-річчя з моменту установлення дипломатичних відносин між двома країнами, на основі принципів взаємної поваги і взаємного виграшу, прийти до подальшого зміцнення фундаменту дружнього співробітництва двох країн, просуванню двосторонніх відносин і співпраці в усіх областях з метою отримання ще більших досягнень.

Крім того, Сі Цзіньпін побажав, щоб дружба між народами Китаю та України тривала вічно.