Клімкін: Запроваджені через окупацію Криму санкції повинні зберігатися, доки РФ не звільнить півострів

09:40, 04 січня 2017

Київ. 4 січня. УНІАН. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявляє, що запроваджені через окупацію Криму санкції повинні зберігатися, доки Російська Федерація не звільнить півострів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав у Маріуполі на спільному брифінгу з чинним головою ОБСЄ, міністром європейських, інтеграційних та закордонних справ Австрії Себастьяном Курцем.

"Дуже важливо, і я хочу це підкреслити, що санкції, які накладені на Росію у зв'язку з окупацією Криму, мають залишатися до того моменту, як Росія залишить Крим", - наголосив Клімкін.

У цьому зв'язку він висловив вдячність Австрії, яка стала співавтором та підтримала українську резолюцію щодо ситуації з правами людини на території окупованого Криму, що була схвалена на Генеральній асамблеї ООН.

Як повідомляв УНІАН, вчора, 3 січня, кандидат у президенти Франції від ультраправої партії «Національний фронт» Марін Ле Пен заявила, що не вважає анексію Криму Росією незаконною.

«Я абсолютно не вважаю, що була незаконною анексія: був референдум, жителі Криму побажали приєднатися до Росії», - сказала вона.