Міноборони збільшило доплати бійцям АТО та планує поетапно підвищувати зарплати військовим бойових спеціальностей – Полторак

22:02, 03 січня 2017

Київ. 3 січня. УНІАН. Міністерство оборони суттєво підвищило доплати військовим в зоні АТО та планує в подальшому поетапно підвищувати зарплати військовослужбовцям бойових спеціальностей.

Про це міністр оборони України Степан Полторак повідомив в інтерв’ю «5-му каналу».

«З 1 січня президент прийняв рішення, і ми значно підвищили надбавки за участь в АТО. Так, раніше військовослужбовець, який знаходиться на лінії зіткнення, додатково отримував 4 тисячі гривень, з 1 січня він буде отримувати 6 тисяч. Військовий, який знаходиться не на лінії зіткнення, але в зоні АТО, він отримував 1,2 тис., зараз буде отримувати вдвічі більше – 2,4 тисячі», - зазначив Полторак.

«Ми плануємо в подальшому поетапно збільшувати грошове утримування бойових спеціальностей, які є в ЗСУ, щоб мотивувати людей, які ризикують своїм життям», - заявив він.

Як повідомляв УНІАН, 31 грудня 2016 року президент України Петро Порошенко під час виступу перед військовими в Маріуполі доручив міністру оборони збільшити доплати військовим в зоні АТО.