Міністр оборони: В районі Станиці Луганської не вдається розвести війська через щоденні обстріли бойовиків

20:48, 03 січня 2017

Київ. 3 січня. УНІАН. В районі Станиці Луганської не вдається розвести війська через щоденні обстріли російсько-терористичних військ.

Про це міністр оборони України Степан Полторак повідомив в інтерв’ю «5-му каналу».

«Звичайно, що нам вдалося припинити вогонь на двох напрямках – це Золоте і Петрівське, де були розведені війська, і до сьогоднішнього дня той режим тиші дотримується», - заявив він.

«Не вдалось нам розвести (сили) в районі Станиці Луганської, тому що там практично кожного дня продовжуються обстріли з мінометів та з іншого озброєння й іншої техніки», - додав Полторак.

Як повідомляв УНІАН, 21 вересня 2016 року в Мінську було підписано Рамкове рішення Тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на Донбасі про розведення сил і засобів на лінії розмежування. Документом передбачено розведення сил і засобів у Золотому, Петрівському і Станиці Луганській.

1 жовтня розведення сил відбулося в Золотому, 7 жовтня – у Петрівському. На 9 жовтня було заплановане відведення сил поблизу Станиці Луганської, проте через обстріли з боку російсько-терористичних військ Збройні сили України перенесли терміни відведення сил поблизу Станиці Луганської.