Ford відмовиться від будівництва заводу у Мексиці вартістю 1,6 млрд доларів через політику Трампа - ЗМІ

20:42, 03 січня 2017

Київ. 3 січня. УНІАН. Американська автомобілебудівна компанія Ford Motor Company відмовиться від будівництва заводу у Мексиці вартістю 1,6 млрд доларів через політику обраного президента США Дональда Трампа.

Як повідомляє телеканал Fox News, компанія замість будівництва заводу у Мексиці інвестуватиме 700 млн доларів у складальний завод у Мічигані.

Трамп раніше критикував наміри компанії побудувати завод у Мексиці.

Головний виконавчий директор Ford Марк Філдс, виступаючи на заході, який відбувався на складальному заводі у місті Флет Рок (штат Мічиган), заявив, що ті стратегії, які Трамп та новий Конгрес "вказали, що будуть дотримуватися", були вирішальними для рішення компанії.

"Ми вважаємо, що ці податкові та регуляторні реформи є необхідними для зростання конкурентоспроможності США", - сказав Філдс.

Після цієї заяви Трамп у Twitter повідомив, що "замість виведення робочих місць та багатства, Америка стане великим у світі магнітом для інновацій та створення робочих місць".

Відповідно до інформації Філдса, інвестиції у завод у Флет Рок повинні створити 700 робочих місць. Кошти, які планувалися на будівництво заводу у Мексиці, будуть спрямовані на відкриття нового підприємства, яке вироблятиме високотехнологічні автономні транспортні засоби та електромобілі, а також машини Mustang і Lincoln Continental.

Раніше у вівторок Трамп звернув увагу на іншого автовиробника General Motors, який має бізнес у Мексиці.

"General Motors відправляє в США продавцям автомобілів зроблену у Мексиці модель Chevy Cruze через кордон без оплати мита. Робіть у США або сплачуйте велике прикордонне мито", - заявив Трамп.

У компанії General Motors швидко відреагували на заяву обраного президента.

"General Motors будує хетчбек для Chevrolet Cruze (кузов автомобіля - УНІАН) для світових ринків у Мексиці з невеликими продажами у США", - заявили в компанії.

Джерело: http://www.foxnews.com/politics/2017/01/03/ford-to-scrap-mexico-plant-invest-in-michigan-due-to-trump-policies.html