Екс-«регіоналу» Єфремову надали обвинувальний акт у справі щодо посягання на територіальну цілісність України - адвокат

20:00, 03 січня 2017

Київ. 3 січня. УНІАН. Колишньому народному депутату від Партії регіонів Олександру Єфремову надали обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо посягання на територіальну цілісність України.

Про це кореспондента УНІАН повідомив один із адвокатів Єфремова Олександр Мельников.

За словами Мельникова, він та його колеги, а також сам Єфремов отримали обвинувальний акт, а коли документ передадуть до суду, то впродовж 5 днів суд має визначитися з датою підготовчого судового засідання у даній справі.

Також адвокат додав, що закон не обмежує у часі сторону захисту в ознайомленні з матеріалами обвинувального акту.

Як повідомляв УНІАН, Єфремова затримали 30 липня в аеропорту «Бориспіль», звідки він, за даними ГПУ, намагався вилетіти до Відня.

1 серпня Печерський райсуд Києва ухвалив рішення заарештувати екс-депутата на 2 місяці без права внесення застави. 27 вересня суд продовжив термін перебування Єфремова під вартою ще на 60 діб. 24 листопада суд ще раз продовжив йому арешт до 22 січня 2017 року.

9 грудня прокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Єфремова в організації захоплення будівлі Луганської обласної державної адміністрації; пособництві у захопленні будівлі Управління Служби безпеки України в Луганській області; вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України; організаційному та іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації «ЛНР»; державній зраді, тобто діяннях, умисно вчинених громадянином України на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності України, а саме: надання іноземній організації та її представникам допомоги у проведенні підривної діяльності проти України.

14 грудня один з адвокатів повідомив, що Генпрокуратура відкрила ще одне провадження стосовно Єфремова. За словами Солодка, зі "старої" справи виділені матеріали про підозру Єфремова у вчиненні правопорушень, передбачених статтями 110 (посягання на територіальну цілісність) і 258 (створення терористичної організації) з позначкою 3 Кримінального кодексу.