Концерн РРТ скасував рішення про припинення трансляції телерадіокомпанії «ЕРА»

17:42, 03 січня 2017

Київ. 3 січня. УНІАН. Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) скасував своє рішення про припинення надання телекомунікаційних послуг телерадіокомпанією «ЕРА» у зв'язку з виконанням умов договору з держпідприємством у частині розрахунків за надані послуги. Про це повідомляється на офіційному сайті КРРТ.

«У зв'язку з частковим погашенням заборгованості і досягненням домовленості щодо розрахунків за телекомунікаційні послуги, які були надані у 2014 і 2016 роках, Концерном РРТ скасована процедура припинення мовлення ТРК «ЕРА» на мережі УТ-1», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Концерн РРТ сподівається на подальшу співпрацю із замовником і його відповідальне ставлення до виконання договірних зобов'язань у повному обсязі.

Як повідомляв УНІАН, 23 грудня 2016 року Концерн РРТ мав намір припинити надання телекомунікаційних послуг ТРК «ЕРА» у зв'язку з порушенням умов договору з держпідприємством у частині розрахунків за надані послуги.

За даними прес-служби, станом на 21 грудня 2016 року телерадіокомпанія заборгувала Концерну РРТ 18,27 млн грн.

Телеканал «ЕРА» - загальнонаціональний український телеканал, що веде мовлення з 1 січня 1999 року. З 24 грудня 2001 року ефір каналу виходить на частоті суспільного національного каналу «Перший» з 6:00 до 9:00 і з 23:00 до 1:18 щодня. Номінальним власником телеканалу «ЕРА», що перебуває у сфері впливу екс-регіонала Андрія Деркача, є Антон Симоненко (90%) і директор мовників Ігор Лоташевський (10%).

Концерн РРТ – державний оператор телерадіомовлення, радіорелейного та супутникового зв'язку, який здійснює трансляцію державних теле - і радіоканалів по всій території України, а також супутникове мовлення в європейських країнах.

Концерн почав діяльність у 1944 році. На сьогодні держпідприємство об'єднує 25 підприємств і філій, що розташовані в обласних центрах і великих містах України.