Під час новорічних свят порядок забезпечували близько 14 тисяч правоохоронців – поліція

17:37, 03 січня 2017

Київ. 3 січня. УНІАН. Під час новорічних свят публічну безпеку і порядок в Україні забезпечували близько 14 тисяч правоохоронців.

Як повідомляє прес-служба МВС, про це під час відеоселекторної наради за участю керівництва Національної поліції, Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Державної міграційної служби повідомив начальник департаменту превентивної діяльності Нацполіції Ігор Бабич.

За його словами, основна увага приділялась місцям масових скупчень громадян та безпеці на автошляхах.

У забезпеченні правопорядку поліцейським допомагали близько тисячі нацгвардійців.

Заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий повідомив, що загалом з 31 грудня по 2 січня грубих порушень громадського порядку та дестабілізації ситуації на території держави не допущено. У ці дні відбулося більше тисячі масових заходів, участь в яких взяли більше мільйона громадян.

Під час новорічних свят, як повідомив голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, рятувальники забезпечили реагування на більш ніж 600 надзвичайних подій на території держави та врятували 209 осіб.

За даними, які озвучив голова Державної прикордонної служби Віктор Назаренко, пасажиропотік у новорічні свята порівняно з минулим роком збільшився на 20%.