У Херсоні правоохоронці виявили підпільну нафтобазу, вилучивши палива та обладнання на 7,6 млн грн

17:07, 03 січня 2017

Херсон. 3 січня. УНІАН. У Херсоні в минулі вихідні (1-2 січня) правоохоронці, в рамках операцій «Акциз» та «Рубіж», припинили незаконну діяльність підпільної нафтобази.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Головного управління Державної фіскальної служби в області, оперативники фіскального відомства і слідчі прокуратури області викрили організовану групу, яка створила схему незаконного розповсюдження фальсифікованих пально-мастильних матеріалів на території області.

Під час оперативно-розшукових дій було проведено обшуки за місцями роздрібної та оптової реалізації і зберігання зазначених підакцизних товарів невідомого походження, без дозвільних документів.

На території підпільної нафтобази було виявлено та вилучено більш як 3 тонни дизельного палива на суму понад 6 млн грн, а також обладнання (ємності, паливо – роздавальні колонки) орієнтовною вартістю 1,5 млн грн. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить понад 7,6 млн грн.

Слідчий відділ прокуратури Херсонської області здійснює досудове слідство за кримінальним провадженням за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). Слідчі дії тривають.