У військкоматі Кіровоградської області підтвердили факт самогубства військового під Світлодарською дугою

17:06, 03 січня 2017

Київ. 3 січня. УНІАН. У військовому комісаріаті Кіровоградської області підтвердили, що в зоні АТО покінчив життя самогубством 21-літній військовослужбовець.

Як повідомив кореспонденту УНІАН заступник глави обласного військового комісаріату Олег Молчанов, військовослужбовець з Кіровоградської області Олег Стасій покінчив життя самогубством 29 грудня 2016 року.

“У мене лежить документ — повідомлення про смерть — що старший солдат Стасій Олег Олександрович в районі виконання завдання біля села Гнутове Маріупольського району близько 3-ї години 29 грудня був знайдений без ознак життя. Покінчив життя самогубством шляхом підриву гранати. Перед похованням ми хотіли дізнатися у хлопців, які його привезли (подробиці — УНІАН), але, на жаль, вони не лишились на поховання, а відразу поїхали. Наразі ми маємо тільки документ, який вони передали”, - сказав Молчанов.

Також він додав, що за будь-яким фактом смерті, каліцтва, поранення командир відповідної військової частини проводить розслідування і передає справу до прокуратури або поліції. А вже вони вирішують, чи порушувати кримінальне провадження, чи ні.

У військовій прокуратурі УНІАН повідомили, що вони не розслідують справи щодо даного інциденту.