Курц: режим тиші на Донбасі повинен повністю дотримуватися

16:25, 03 січня 2017

Київ. 3 січня. УНІАН. Діючий голова Організації з безпеки і співробітництва в Європі, міністр європейських, інтеграційних та закордонних справ Австрії Себастьян Курц заявляє, що режим тиші на Донбасі повинен повністю дотримуватися.

Про це він повідомив у Twitter.

"Сьогодні наочно зміг побачити ситуацію на сході України - відвідав блокпост "Пищевик" разом із Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ", - заявив Курц.

Зокрема, діючий голова ОБСЄ заявив, що "мета організації полягає у тому, щоб режим припинення вогню цілком дотримувався".

Також він наголосив, що організація виступає за покращення ситуації для місцевого населення на Донбасі.

Своєю чергою міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що він разом зі своїм австрійським колегою оглянув офіс Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Маріуполі.

"СММ виконує важливу роботу, а в новому році її буде ще більше", - повідомив Клімкін.

За даними МЗС України, метою візиту в Донецьку область є ознайомлення керівника зовнішньополітичного відомства Австрії на початку головування цієї країни в ОБСЄ зі станом імплементації Мінських домовленостей, соціально-економічною ситуацією в регіоні, зумовленою воєнною агресією Росії проти України, а також реалізацією доброчинних проектів за участю австрійських гуманітарних організацій.