Українців, які планують подорожі до ОАЕ, попереджають про можливі скасування та затримки рейсів через складні погодні умови

16:08, 03 січня 2017

Київ. 3 січня. УНІАН. Українців, які планують подорожі до Об’єднаних Арабських Еміратів, попереджають про можливі скасування та затримки авіарейсів через складні погодні умови.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства інфраструктури України.

«Міністерство інфраструктури України, Державіаслужба та МЗС попереджають громадян України, які планують свої подорожі, про можливість подальшого скасування/затримки рейсів в ОАЕ, а також значний термін очікування наступних рейсів», - йдеться в повідомленні.

У Мінінфраструктури наголошують, що через складні погодні умови (густий туман) в аеропортах міст Дубай і Шарджа з 29 грудня перенесено та скасовано велику кількість рейсів.

«За інформацією Національного центру метеорології та сейсмології ОАЕ, складні погодні умови триватимуть впродовж найближчих днів», - йдеться в повідомленні.

За інформацією МЗС, Консульство України в місті Дубай та Посольство України в ОАЕ тримають це питання на контролі та вживають заходів з метою захисту прав та інтересів громадян України, які перебувають в цій країні.