Клімкін та Курц передали представникам мерії Маріуполя інформаційні таблички про мінну небезпеку

15:33, 03 січня 2017

Київ. 3 січня. УНІАН. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та діючий голова ОБСЄ, міністр європейських, інтеграційних та закордонних справ Австрії Себастьян Курц передали представникам мерії Маріуполя інформаційні таблички про мінну небезпеку.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ України у Twitter.

"Візит П. Клімкіна і С. Курца в Донецьку область: передача протимінних маркерів представникам мерії Маріуполя, спілкування зі ЗМІ", - йдеться у повідомленні.

Також українське зовнішньополітичне відомство розмістило світлину, на якій видно, що інформаційні таблички мають великий розмір і на фоні жовтого кольору написані поради громадянам, що треба робити у випадках виявлення підозрілих (вибухових) предметів.

За даними МЗС України, метою візиту в Донецьку область є ознайомлення керівника зовнішньополітичного відомства Австрії на початку головування цієї країни в ОБСЄ зі станом імплементації Мінських домовленостей, соціально-економічною ситуацією в регіоні, зумовленою воєнною агресією Росії проти України, а також реалізацією доброчинних проектів за участю австрійських гуманітарних організацій.