Клімкін та Курц відвідали КПВВ «Пищевик» на Донеччині

14:52, 03 січня 2017

Київ. 3 січня. УНІАН. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та діючий голова ОБСЄ, міністр європейських, інтеграційних та закордонних справ Австрії Себастьян Курц відвідали КПВВ «Пищевик» у Донецькій області.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ України у Twitter.

«Павло Клімкін та Себастьян Курц відвідали контрольно-пропускний пункт в’їзду/виїзду «Пищевик», Донецька область», – йдеться в повідомленні.

Як видно на світлині, розміщеній українським зовнішньополітичним відомством, міністри зодягнені в бронежилети. Їх супроводжують спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та українські військові.

Як повідомляв УНІАН, метою візиту в Донецьку область є ознайомлення керівника зовнішньополітичного відомства Австрії на початку головування цієї країни в ОБСЄ зі станом імплементації Мінських домовленостей, соціально-економічною ситуацією в регіоні, зумовленою воєнною агресією Росії проти України, а також реалізацією доброчинних проектів за участю австрійських гуманітарних організацій.

Клімкін та Курц обговорять зусилля австрійського головування в ОБСЄ у 2017 році, спрямовані на врегулювання конфлікту всередині та навколо України, у тому числі щодо розгортання озброєної поліцейської місії ОБСЄ в окремих районах Донецької та Луганської областей, зміцнення потенціалу СММ ОБСЄ в Україні з метою здійснення ефективного моніторингу та верифікації виконання Мінських домовленостей.