"Укроборонпром" готовий за півтора року спорудити новий патронний завод в Україні

13:44, 03 січня 2017

Київ. 3 січня. УНІАН. Державний концерн "Укроборонпром", який об'єднує головні підприємства оборонно-промислового комплексу країни, має намір реалізувати проект з будівництва заводу з виготовлення боєприпасів за 18 місяців.

Про це на прес-конференції повідомив заступник гендиректора концерну Сергій Коробов.

"Нами розроблено програму з виробництва боєприпасів. Все передано до Кабінету міністрів. На жаль, за свої обігові кошти даний проект реалізувати ми не можемо. Ми чекаємо фінансування у цьому році і будемо проводити. Термін реалізації проекту - 18 місяців. Нічого чарівного в цьому немає", - сказав він.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці 2015 року гендиректор концерну Роман Романов заявив, що "Укроборонпром" у 2016 році має намір запустити виробництво боєприпасів різних калібрів. Виробництво боєприпасів планувалося запустити на потужностях київського підприємства «Артем».

У 2014 році, на початку бойових дій на Донбасі, Луганський патронний завод - єдине в Україні підприємство, яке мало потужності для виробництва боєприпасів, було захоплено проросійськими бойовиками. Вище військове керівництво неодноразово заявляло про необхідність створення на підконтрольній території України аналогічного підприємства. Проте питання з виробництвом боєприпасів залишається невирішеним.