Полторак наказав прискорити службове розслідування щодо неналежного перевезення військових під час новорічних урочистостей у Маріуполі

13:27, 03 січня 2017

Київ. 3 січня. УНІАН. Міністр оборони України Степан Полторак наказав прискорити хід службового розслідування щодо неналежного перевезення та розміщення військових під час новорічних урочистостей у Маріуполі.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Обурений діями керівництва штабу АТО, командування оперативно-тактичного угруповання «Маріуполь» та 54 бригади, які не забезпечили належної доставки та розміщення військовослужбовців, викликаних із підрозділів для нагородження. Дав вказівку прискорити хід службового розслідування», - написав Полторак.

За його словами, до 5 січня Військова служба правопорядку має доповісти про посадових осіб, винних у ситуації, що склалася, та визначити ступінь їх відповідальності.

«Усіх винних посадових осіб буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності», - додав Полторак.

Як повідомляв УНІАН, раніше Полторак доручив Військовій службі правопорядку з’ясувати причини неналежного перевезення та розташування військових під час урочистостей у Маріуполі 31 грудня.

31 грудня 2016 року президент України Петро Порошенко разом з американськими сенаторами Джоном Маккейном, Ліндсі Гремом та Емі Клобучар відвідали командний пункт сил АТО в районі Широкиного та виступили з промовами перед військовими в Маріуполі.