Аллеров: Країни НАТО запозичують в України досвід ведення «гібридної війни»

12:51, 03 січня 2017

Київ. 3 січня. УНІАН. Країни НАТО запозичують в Нацгвардії України досвід ведення «гібридної війни».

Про це повідомив командувач Національної гвардії України, генерал-лейтенант Юрій Аллеров, зазначають у прес-службі відомства.

«Ми співпрацюємо з Національними гвардіями або зі структурами з аналогічними функціями країн НАТО і, насправді, у нас не так багато відмінностей, до того ж, не лише ми – вони теж уже запозичують наш досвід в умовах гібридної війни», - заявив він.

«Що ж до стандартів НАТО – вони покликані забезпечити взаємодію між збройними силами країн НАТО та країн-партнерів. Так, цього року гвардійці мали можливість покращити свої знання з англійської мови», - додав Аллеров.

За його словами, у Нацгвардії було внесено зміни у систему бойової підготовки підрозділів, принципово змінено підхід до організації індивідуальної підготовки особового складу шляхом введення інструкторів з бойової підготовки за спеціальними напрямами вогневої, тактичної, військово-інженерної, військово-медичної та топографічної підготовок.

«Створено Центр підготовки інструкторів з бойової і спеціальної підготовки згідно зі стандартами НАТО. На сьогодні випустилися 123 інструктори і 96 – ще продовжують навчання», - розповів командувач.