Влада Києва веде переговори з інвесторами щодо будівництва канатної дороги через Дніпро в районі Труханового острова

12:30, 03 січня 2017

Київ. 3 січня. УНІАН. Влада Києва веде переговори з інвесторами щодо будівництва канатної дороги через ріку Дніпро в районі Труханового острова.

Про це повідомив Київський міський голова Віталій Кличко в інтерв'ю одному з телеканалів, інформує прес-служба мера.

«Ми спілкуємося з інвесторами, щоби розпочати будівництво канатної дороги з правого до лівого берега, до Труханового острова, і яка в майбутньому буде зав'язана на Гідропарк», - сказав Кличко, додавши, що це сприятиме туристичній привабливості міста.

Також він заявив, що столична влада планує розпочати будівництво пішохідного мосту в Києві, який з'єднає Арку Дружби народів із Володимирською гіркою. Це, за його словами, дасть можливість зробити новий туристичний маршрут.

Київський міський голова зазначив, що столична влада, зокрема і в рамках підготовки до Євробачення, велику увагу приділятиме саме розвитку туристичної інфраструктури. "Моє завдання як мера зробити все, щоби Євробачення пройшло на дуже високому рівні. Музику люблять усі, отже, увага всього світу буде прикута до Києва. Тож Євробачення - це можливість презентувати наше місто. І ми повинні нею скористатися. Ми інвестуємо мільярди гривень для розвитку інфраструктури. Євробачення триватиме кілька тижнів, а інфраструктура, у яку ми інвестуємо кошти, залишиться нам назавжди", - наголосив Кличко.

Як писали раніше ЗМІ з посиланням на першого заступника голови КМДА Геннадія Пліса, навесні 2017 року в Києві планується оголосити інвестиційний конкурс на будівництво канатної дороги через р. Дніпро.

«Канатна дорога з об’єктами громадського призначення на маршруті: Арка Дружби народів, парк Володимирська гірка, Поштова площа, Труханів острів, Гідропарк. Сума інвестицій близько 20 млн доларів, плануємо оголошення інвестиційного конкурсу на весну 2017 року», – сказав Пліс.

За словами чиновника, столична влада сподівається, що даний проект стане «туристичної особливістю міста».

У 2012 р. міська влада заявляла про намір з’єднати Володимирську гірку і Хрещатий парк пішохідним мостом.