Військова служба правопорядку з’ясує причини неналежного перевезення військових під час новорічних урочистостей у Маріуполі - Полторак

11:52, 03 січня 2017

Київ. 3 січня. УНІАН. Міністр оборони України Степан Полторак доручив Військовій службі правопорядку з’ясувати причини неналежного перевезення та розташування військових під час урочистостей у Маріуполі 31 грудня.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Нещодавно я доручив Військовій службі правопорядку в Збройних силах України провести службове розслідування щодо неналежного перевезення та розташування військовослужбовців Збройних сил України – учасників урочистостей у м. Маріуполь Донецької області 31 грудня 2016 року», – повідомив він.

За результатами розслідування будуть прийняті відповідні рішення стосовно відповідальних посадових осіб, чиї дії призвели до виникнення цієї ситуації.

Як повідомляв УНІАН, 31 грудня 2016 року президент України Петро Порошенко разом з американськими сенаторами Джоном Маккейном, Ліндсі Гремом та Емі Клобучар відвідали командний пункт сил АТО в районі Широкиного та виступили з промовами перед військовими в Маріуполі.