Під час новорічних свят на окупованому Донбасі різко зросла кількість дезертирств та безчинств щодо цивільних – розвідка

11:14, 03 січня 2017

Київ. 3 січня. УНІАН. У період новорічних свят на окупованому Донбасі різко зросла кількість дезертирств та безчинств щодо цивільних.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з повідомленням, незважаючи на жорсткі заходи командування російських окупаційних військ щодо запобігання випадкам порушення особовим складом військової дисципліни, вживання спиртних напоїв, самовільного залишення місць служби, безчинств щодо місцевого населення, їх кількість у період новорічних свят різко зросла.

«1 і 2 січня за вказівкою командувача 2 АК (Луганськ) ЗС РФ проведено збір по тривозі з шикуванням всього особового складу в підрозділах 6 окремого мотострілецького полку (Кадіївка) та 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) з метою покарання військовослужбовців за масове залишення передових позицій у новорічну ніч, вживання спиртних напоїв і безчинства в громадських місцях», - інформує розвідка.

За її даними, 2 січня військовослужбовець 100-ї так званої окремої мотострілецької бригади (Донецьк) 1 АК ЗС РФ, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, спровокував конфлікт на побутовому підґрунті та здійснив підрив гранати, внаслідок чого отримали поранення цивільні особи.