У Литві вважають нарощування Росією військового потенціалу в Калінінграді викликом для НАТО

10:57, 03 січня 2017

Київ. 3 січня. УНІАН. Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс вважає нарощування Росією військового потенціалу в Калінінграді викликом для НАТО.

Про це міністр заявив в інтерв’ю британській газеті The Times, повідомляє зовнішньополітичне відомство Литви в Twitter.

«Російське військове хуліганство й нарощування військового потенціалу в Калінінграді є викликом для НАТО», – зазначив Лінкявічюс.

Як повідомляв УНІАН, у жовтні 2016 року в НАТО різко розкритикували перекидання Росією оперативно-тактичних ракетних комплексів «Іскандер-М» у Калінінградську область, що межує з Польщею й Литвою.

Напередодні Міністерство оборони РФ підтвердило перекидання ОТРК «Іскандер-М» у Калінінградську область. У заяві офіційного представника відомства Ігоря Конашенкова говорилося, що Міноборони раніше неодноразово перекидало «Іскандери» в Калінінградську область, і має намір робити це надалі «у рамках бойової підготовки».

*** «Іскандер» – системи мобільних балістичних ракет, які прийшли на заміну радянським ракетам «Скад» (Р-17). Дві керовані ракети мають дальність до 500 км і можуть нести звичайні або ядерні боєголовки.