США здатні ще більше послабити економіку Росії - Маккейн

21:47, 02 січня 2017

Київ. 2 січня. УНІАН. Сполучені Штати Америки можуть ще більше ослабити економіку РФ.

Про це американський сенатор Джон Маккейн сказав в інтерв'ю ТСН.

"Багато санкцій, які ми можемо застосувати. Фінансові інститути, з одного боку. Вірите чи ні, але у росіян дуже слабка економіка, і ми можемо ослабити ще. (Запровадити) персональні санкції проти конкретних організацій", - пояснив Маккейн.

Він сподівається, що Конгресу вдасться співпрацювати з новообраним президентом США Дональдом Трампом, зокрема, в питанні розширення санкцій проти Росії.

"Конгрес США підтримає додаткові санкції проти Путіна, тому що він втручався в наші вибори. Ми - рівноправні гілки влади: обраний президент може накласти вето, може робити якісь інші заходи. Сподіваюся, що ми зможемо працювати разом. Але Конгрес Сполучених Штатів не принесе в жертву свободу і незалежність України", - наголосив сенатор.

"Зрозумійте, я не хочу боротися з обраним президентом Трампом - це не моя робота. Але є достатньо голосів, щоб підтримати Україну і допомогти зберегти її незалежність – через допомогу, військове співробітництво і багато інших речей", - додав Маккейн.

Джерело: http://ru.tsn.ua/politika/u-rossii-ochen-slabaya-ekonomika-i-ssha-mozhet-oslabit-ee-esche-bolshe-makkeyn-778795.html