WhatsApp збирається відключити додаток для користувачів застарілих моделей телефонів - ЗМІ

15:58, 02 січня 2017

Київ. 2 січня. УНІАН. Американський месенджер WhatsApp може в перший тиждень січня 2017 року відключить додаток для користувачів застарілих пристроїв, повідомляє The Independet.

«Зазираючи в перспективу наступних семи років, нам хотілося б сконцентрувати свої зусилля на тих платформах мобільного зв'язку, якими користується значна більшість людей. Тому до кінця 2016 року ми перестанемо підтримувати месенджер WhatsApp на деяких мобільних платформах. Попри те, що ці мобільні пристрої були важливою частиною нашої історії, вони не пропонують того виду можливостей, які нам потрібні для розширення наших програмних додатків у майбутньому», - наводить видання заяву компанії-розробника.

Серед тих платформ, які в новому році перестають обслуговуватися WhatsApp, названо будь-які пристрої, що використовують системи Android 2.1, Android 2.2, Windows Phone 7, iPhone 3GS, iOS 6.

Разом з тим компанія вирішила продовжити на півроку обслуговування платформ BlackBerry OS, BlackBerry 10, Nokia S40 і Nokia Symbian S60. Сервіс WhatsApp буде підтримуватися на них до 30 червня 2017 року, зазначає ТАСС.

Джерело: http://tass.ru/obschestvo/3920802